O nás

Vyrábíme a dodáváme montované haly pro široké spektrum využití. Od prvotní studie a projektové dokumentace přes stavební povolení až po kompletní provedení stavby.

Můžeme Vám nabídnout dva typy konstrukcí podle účelu použití

Zateplené montované haly - úsporné v nízkoenergetickém standardu sloužící především jako výrobní haly, skladové haly, komerční nebo administrativní objekty.
Výstavba trvá několik měsíců, avšak provoz haly několik desetiletí, proto s ohledem na budoucí provozní náklady a ekologii navrhujeme haly v souladu s nízkoenergetickými standardy. Ekologické řešení je tak zároveň i ekonomické. Šetříme životní prostředí i Vaše finance.

Lehké montované haly do těžkého provozu, nezateplené ale zato velmi flexibilní a k tomu staticky dimenzované do náročných prostředí.
Lehké montované haly s modulární konstrukcí se nejčastěji uplatňují jako skladové haly. Modulární konstrukce umožňuje flexibilně měnit velikost haly tzv. “po modulech”. Moduly lze dodatečně přidat k již postavené hale a navýšit tak výměru haly na potřebnou úroveň. Modulární typ konstrukce umožňuje velmi rychlou montáž. Standardně stavíme 1000m2 podlahové plochy za týden.
Naše lehké montované haly projektujeme pro nejnáročnější prostředí. Obstojí jak v horských oblastech pod zátěží sněhu, tak na letištích jako hangáry odolávající nárazovému větru až 200km/ hod.

Mobilní pódia & profesionální pódiové systémy - dodáváme též festivalové koncertní pódia včetně zastřešení s výsuvnou střechou a nosnými rampami pro osvětlovací a zvuko techniku. Součástí tohoto sortimentu jsou i menší systémy určené pro výstavnicví - expo pavilony

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.