Montované výrobní haly, sklady

Sháníte prostory pro svou výrobní činnost či skladování? Ideální volbou jsou montované výrobní a skladové haly, které poskytují dostatečný prostor pro potřebnou manipulaci s výrobními stroji a skladovými zásobami, poskytují jim ochranu před vnějšími podmínkami, a to vše s minimálními náklady na jejich výstavbu a následný provoz.

Zabýváme se výrobou montovaných hal pro výrobní či skladové účely. Pro zvolený účel vždy upravíme konstrukci přesně na míru. Na výběr máte také mezi mobilní či statickou halou. Mobilní montované haly jsou vybaveny konstrukcí, která se dá velmi jednoduše rozložit a přesouvat na jiná místa. Statické haly mají tuhou ocelovou konstrukci, jež není rozkladatelná, avšak poskytuje budově větší stabilitu a odolnost.

Mezi další výhody montovaných skladových hal patří jejich flexibilita. Podle zadaných parametrů, jako je šířka, výška a tvar střechy jsou schopny přizpůsobit se okolí. Například je možné novou halu propojit s již fungujícím skladem. Po pár týdnech provozu je snadné provést požadované úpravy tak, aby se maximálně využil vzniklý prostor. K montovaným ocelovým halám se také nabízí doplňky, jako je osvětlení prostoru, jeho odvětrání a opláštění. Z praxe víme, že haly poskytují výbornou prostupnost světla, vydrží také zatížení sněhem. Než dojde k samotné stavbě, posoudíme staticky pozemek, který jste si vybrali, zda má vhodný, vyrovnaný terén.

Využití haly jako skladiště je vhodné zejména v zemědělské oblasti, pro ustájení zvířat či těžkých zemědělských strojů. Naši zákazníci používají s oblibou ocelové konstrukce také pro stavbu nových stodol, kde bezpečně uskladní vlastní úrodu.

Kromě samotné výroby se postaráme také o dodání a montáž celé haly, kterou provedou naši zkušení pracovníci.

V případě zájmu vám rádi vyhotovíme cenovou kalkulaci.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.