Montované výrobní haly, sklady

Sháníte prostory pro svou výrobní činnost či skladování? Ideální volbou jsou montované výrobní a skladové haly, které poskytují dostatečný prostor pro potřebnou manipulaci s výrobními stroji a skladovými zásobami, poskytují jim ochranu před vnějšími podmínkami, a to vše s minimálními náklady na jejich výstavbu a následný provoz.

Zabýváme se výrobou montovaných hal pro výrobní či skladové účely. Pro zvolený účel vždy upravíme konstrukci přesně na míru. Na výběr máte také mezi mobilní či statickou halou. Mobilní montované haly jsou vybaveny konstrukcí, která se dá velmi jednoduše rozložit a přesouvat na jiná místa. Statické haly mají tuhou ocelovou konstrukci, jež není rozkladatelná, avšak poskytuje budově větší stabilitu a odolnost.

Montované skladové haly s ocelovou konstrukcí dominují průmyslovým halám díky své rychlé výstavbě a variabilitě konstrukce. Podívejte se na výhody, které je dělají tak žádanými:

  • Ekonomika a rychlost výstavby: Montované skladové haly jsou ekonomickým a efektivním řešením díky své rychlé výstavbě a nízkým nákladům na konstrukci.
  • Efektivní využití prostoru: Tyto haly nabízí optimální využití vnitřního prostoru a lze je přizpůsobit potřebám skladovaných komodit.
  • Variabilita a přizpůsobivost: Sklady jsou dokonale uzpůsobené potřebám skladovaného zboží a mohou být zateplené nebo nezateplené dle požadavků investora.
  • Moderní materiály pro opláštění: Díky moderním materiálům jsou snadno udržovatelné, dobře izolované a mohou mít různé druhy prosvětlení.
  • Různé užití: Montované skladové haly se využívají pro skladování spotřebního zboží, potravin, chladírenské a mrazírenské sklady, zemědělské sklady obilí a další.

Konstrukční řešení montovaných skladových hal:

  • Ocelová konstrukce: Ocelová konstrukce je na míru dle požadavků investora, zajišťující pevnost a stabilitu pro umístění regálových systémů.
  • Opláštění: Ocelové konstrukce jsou opláštěny sendvičovými panely s polyuretanovou výplní nebo trapézovým plechem, a to buď zateplené nebo nezateplené.
  • Okapové systémy: Hranaté nebo kulaté okapové systémy doplňují estetiku a praktičnost montovaných skladů.
  • Kovové přístřešky a schodiště: Montovaná skladová hala může být doplněna kovovými přístřešky, schodišti a dokonce i fotovoltaickými panely pro ohřev vody.

Regálové systémy do montovaných skladových hal

Vhodné umístění regálového systému šetří provozní náklady díky rychlosti obsluhy a maximálnímu využití prostoru. Průhledné světlo je optimálně umístěno kolmo k regálům a chodbám, čímž je maximalizována světelnost objektu.

Interiér montované skladové haly

Montované skladové haly mohou být nevytápěné nebo vybavené teplovzdušnými jednotkami, radiátory nebo chladicími jednotkami, podle požadavků na skladování. Rozvody jsou taženy po ocelové konstrukci a oddělovány příčkami ze sádrokartonů nebo sendvičových panelů.

Cenová kalkulace zdarma

Flexibilita, rychlost výstavby a variabilita konstrukce činí montované skladové haly nezbytnými pro moderní průmysl. Pro optimální využití prostoru a efektivní skladování je tento typ haly nejlepší volbou pro vaše podnikání. Kromě samotné výroby se postaráme také o dodání a montáž celé haly, kterou provedou naši zkušení pracovníci. V případě zájmu vám rádi vyhotovíme cenovou kalkulaci.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.