Ocelové konstrukce

Haly či skladiště, jejichž využívání je zapotřebí po celý rok, musí být vybaveny tuhou ocelovou konstrukcí, která zajistí jejich stabilitu a vyváženost i za nepříznivých podmínek.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, jež jsou základem pro každou montovanou stavbu. Pro výrobu používáme kvalitní materiály, které zajistí vysokou odolnost a maximální životnost dané konstrukce. Naše výrobky také dominují odolností proti nepříznivým klimatickým podmínkám.

Průmyslovou konstrukci Vám po zhotovení dodáme na místo určení a provedeme také její montáž. V případě potřeby provádíme také demontáže. Jelikož nám záleží na spokojenosti našich zákazníků, dodržujeme vždy sjednané termíny.

Vyrábíme a dodáváme také Montované haly, schodiště, lávky, či mostní zábradlí. V případě jiných požadavků na výrobu či jakýchkoliv případných dotazů ohledně naší práce nás neváhejte telefonicky či e-mailem kontaktovat. Rádi vám zodpovíme všechny nejasnosti a v případě zájmu také zhotovíme předběžnou cenovou nabídku.

Rychlý kontakt montované haly párty stany pódia Kontaktní formulář Email: info@halltent.cz Tel: +420-722-94-84-14 montované haly párty stany pódia
Obchodní oddělení montované haly párty stany pódia
montované haly párty stany pódia
Kontaktujte nás
pobočka HALLTENT BRNO
Ing. Jan Hubený
montované haly párty stany pódia (+420)722-94-84-14  
montované haly párty stany pódia jhubeny@halltent.cz